Browser Oyunlar

Join the forum, it's quick and easy

Browser Oyunlar
Browser Oyunlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian Hileleri

Travian Hileleri Empty Travian Hileleri

Mesaj  LegenD-(Admin) Salı Ağus. 31, 2010 11:18 am

Travian,Travian oyna,Travian hileleri,Travian.com,Travian,Travian hilesi,Travian üye ol,Travian kayıt ol,Travian forumu,Travian destek,Travian hemen oyna,Travian facebook,Travian twitter,Travian köy,Travian köy al,Travian klan,Travian ittifak,Travian üyeler,Travian sıralama,Travian bilinmeyen hileler,Travian taktikleri,Travian teknikleri,TRAVİAN HİLESİ,TRAVİAN,Tıraviyan,tiraviyan,,Travian nasıl,Travian olur,Travian 1inci,Travian harita.

travian hileleri
online travian oyununun hileleri
Travian HİLE 100% çalışıyor sadece okuyun ve yapın!

Arkadaşlar PayPAL üzerinden calistigi icin sizin accountunuza hic bir zarari yok…

PayPAL hesabı olanlar 1.ADIM ı atlasin…

1.ADIM

PayPAL Hesabı Almak

http://www.paypal.com PayPAL ın sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tıklıyoruz…Travian Hileleri

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.asamasında kayıttan cıkın…

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz…Travian Hileleri

2.ADIM

Bize Para Saglayacak Reklam Sistemine Kayıt olma…

TIKLAYIN AdBux – The Ultimate Online Rewards Program Sisteme girip altta Join NOW yazısına tıklayıp karsımıza gelen forumu dolduruyoruz… PayPAL e-mail adresi kısmına paypal’a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayı unutmayın.. email adresi doğrulamasınıda yapmamız gerekecegi icin email adresimizi yanlıs vermeyelim…

.mail doğrulamasını yaptıktan sonra 3.adıma gecelim…Travian Hileleri

3.ADIM

Sisteme giriş… Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Surf Ads Yazısına tıklıyoruz… Karsımıza gelen Linklere tıklıyoruz. Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra DONE $ yazısı cıkınca pencereyi kapatabiliriz.

Sonra girdigimiz linkin üzerinde 24saatligine bir cizik cıkacak 24saat sonra o linke tekrar tıklayabiliriz…

Bu sekilde butun linklere tıklıyoruz ve gunluk bir miktar para kazanıyoruz..

kazandıgımız paraya My Stats butonundan bakabiliriz…Travian Hileleri

eger kazanımımız 10$ olursa burada CAshOut a tıklıyoruz ve Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz

VE Bu sayede PayPal Hesabımıza 10$ yatmis oluyor..

arkadaslar ben haftada bu sayede 10$ kazanıyorum bu miktarda yetip artiyor..Travian Hileleri

PayPAL a yatan paraylada silkroaddan silk-knighttan Premium alabilirsiniz!

NOT:LİNKE GİRDİKTEN SONRA SOL EN ÜST KÖŞEDE Bİ SAYAÇ 30 DAN GERİYE DOĞRU SAYACAK.(WEB SAYFASI TAMAMEN AÇILDIKTAN SONRA)ORADAKİ 30 SANİYE BİTİNCE DONE YAZISI ÇIKACAK YANINDADA DOLAR İŞARETİ ÇIKACAK,DOLAR İŞARETİ ÇIKINCA PARA HESABA YATMISTIR,BASKA Bİ LİNKE TIKLAYIN,24 SAAT SONRA AYNI LİNKE TEKRAR TIKLAYABİLİRSİZ,KOLAY GELSİN,İYİ PARA KAZANMALAR…..(home tuşuna bastığımızda view current ads yada bulamamışsak yukarıda İNCENTİVES tıklayıp oradan browse ads yapıyoruz çıkan linklere tıklıyoruz bu linkler zamanla değişiyor başkaları çıkıyor ve sakın unutmayın linke tıkladıktan sonra SOL ÜST KÖŞEDE SAYFA TAMAMEN AÇILINCA GERİ SAYIM BAŞLAR BİTİNCE ALTINDA KOD ÇIKAR O KODU SAYACIN ALTINA YAZIN VE SONRA ENTER!!! PARA KAZANMAYA BAŞLADINIZ )Travian Hileleri

oyunun açığı var. burdan üye olun nüfusu 75 yapın hesabınıza 1000 altın geliyor acele edinnn

LegenD-(Admin)
Admin
Admin

https://browseroyunlar.hareketforum.net

- Similar topics